İzmir'de Yer Alan İşyurdu Müdürlükleri İle Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi
İşyurtları Kurumu Başkanlığında, İzmir Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdür ve saymanlarının katılımıyla tanışma bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya; Tetkik Hâkimleri Fatih Uçar, Cihan İdiz, Mustafa Aytunç Özen ve İşyurtları Kurumu şube müdürleri ile İzmir’de görev yapan yedi kurumun işyurdu müdürleri ve saymanları katılmıştır.

Başkan Hüsnü Gezginci'nin açılış konuşmasıyla başlayan program, konuk işyurdu müdürleri tarafından işyurdu faaliyetleri ve gelecek yıllarda yapılması planlanan çalışmalar hakkında yaptıkları sunumlarla devam eden toplantı, görüş, istek ve temennilerin dile getirilmesiyle sona ermiştir.

Toplantı sonunda Başkan Gezginci, işyurdu müdürleri tarafından yapılan sunumlardan azami derecede istifade ettiklerini, başta işyurtları kurum yöneticileri olmak üzere tüm personelin, işyurdu müdürlüklerinde büyük gayret sarf ettiklerini ve oldukça önemli çalışmalara imza attıklarını dile getirerek, kendilerine teşekkür etti.


 
Fotoğraflar