İşyurtlarından Personel Odaklı Çalışmaya Son Örnek: İşyurtları Tarafından Yapılan Yenileme Çalışmalarının Ardından Adaletevi Personelimizin Hizmetine Açılıyor.

     Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu tarafından işletilen, Ankara Adaletevi Misafirhanesi, çalışanlarına ve misafirlerine daha iyi hizmet sunabilmesi için 21.05.2018 tarihinden itibaren tadilata alınmıştı.

     Bu kapsamda misafirhanenin elektrik tesisatı, su tesisatı, alçı, boya, mobilya ve dekorasyon işleri için 6 ayrı ceza infaz kurumundan 120 hükümlü, 15 teknisyen ve 20 infaz koruma memuru çalışmalarda görev almıştır.

     16 adet tek kişilik, 36 adet çift kişilik ve 1 adet örnek oda olmak üzere toplam 53 oda ve toplam 93 yatak kapasiteli Ankara Adaletevi Misafirhanesinin tadilatı 80 günde tamamlanarak faaliyete geçmek için hazır hale gelmiştir.

     10.08.2018 tarihinde faaliyetlerine başlayacak Ankara Adaletevi Misafirhanesinde 1 aşçı, 1 temizlik görevlisi ve 15 hükümlü çalışacaktır.

     Yeni yapısı ve vizyonu ile Başkanlığımız koordinesinde faaliyetlerine devam edecek olan tesisimizin tüm çalışanlarımıza hayırlı olması temennisiyle; emeği geçen ceza infaz kurum çalışanları ile hükümlü ve tutuklulara teşekkür ederiz.

Fotoğraflar