İşyurtları Kurumundan Deprem Bölgesine Ziyaret
İşyurtları Kurumu yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremlerin ilk gününden itibaren işyurdu müdürlükleriyle koordineli olarak çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bu bağlamda İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci ile Tetkik Hâkimi Cihan İdiz 30 Mart 2023 tarihinde Kahramanmaraş ilinde bulunan adliye, eğitim merkezi ve ceza infaz kurumu işyurdu müdürlüklerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Başkan Gezginci Kahramanmaraş Adliyesini, Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünü,  Kahramanmaraş E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü ile Ceza İnfaz Kurumları ve Tutukevleri Personeli Kahramanmaraş Eğitim Merkezini ziyaret ederek, depremden etkilenen vatandaşlar ve personele geçmiş olsun dilek ve taziyelerini iletip, kurum yöneticilerinden de bölgede yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Hüsnü Gezginci yapmış olduğu konuşmada; ülke ve milletimizin hassas günlerden geçtiğini, sahada yürütülen faaliyetleri gözlemlediklerini ve İşyurtları Kurumu Başkanlığı olarak bu süreçte üzerlerine düşen görev ve sorumlulukların muntazam surette yerine getirilmesine çalışılarak, her türlü yardımı kesintisiz vaziyette yapmaya çalıştıklarını belirtti.

 
Fotoğraflar