İŞYURTLARI KURUMU TARAFINDAN KURBAN ORGANİZASYONU TOPLANTISI YAPILDI

     İşyurtları Kurumu tarafından yaklaşık 17 yıldır düzenlenerek adeta gelenekselleşen "Kurban Satış ve Kesim Organizasyonu" 2018 yılında da başta Ankara olmak üzere Foça, Dalaman, Edirne ve Niğde’de gerçekleştirilecektir.

          Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü’nde kurban bayramına özel yetiştirilen kurbanlıkların Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu yerleşkesindeki kesim ve satış organizasyonuna yönelik tüm detayların görüşüldüğü, plan ve programlamanın yapıldığı Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu’ndaki toplantıya; İşyurtları Kurumu Tetkik Hakimi Sayın Murat ÜNLÜ, Şube Müdürü Sayın Menderes ÇELEBİ, Ar-Ge Uzmanı Sayın Fatih GÜMÜŞ, Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Sayın Ramazan FİDANOĞLU,  Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü Sayın Süleyman TOPDEMİR,  Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Sayın Orhan YALÇIN, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu 2. Müdürü Sayın Eren Çağrı AKSAY, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu Muhasebe Yetkilisi Sayın Sebahattin DERECİK, Ankara Açık Ceza İnfaz Kurumu Sorumlu İnfaz Koruma Başmemuru Sayın Şefik CAN katılmışlardır.

       Toplantıda alınan kararlar doğrultusunda her yıl olduğu gibi bu yılda kurban organizasyonunun veteriner hekim kontrolünde ve iş sağlığı güvenliği uzmanı denetiminde gerçekleştirilmesi, din görevlilerinin refakat etmesi, sağlıklı ve hijyenik ortamın sağlanması, kurbanların yeterli büyüklükte parçalara ayrılarak hızlı bir şekilde paketlenmesi, kahvaltı ve ikramların sunulması, dolayısıyla mensuplarımıza en üst düzeyde kaliteli bir hizmet sunarak maksimum memnuniyetin sağlanması hedeflenmiştir.

Fotoğraflar