İşyurtları Kurumu Başkanlığının 2022 Yılı Çalışmaları ve 2023 Yılı Hedeflerinin Belirlendiği Değerlendirme Toplantısı Kızılcahamam Hakimevinde Gerçekleştirildi
Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumunun 2022 yılı çalışmalarının değerlendirildiği ve 2023 yılı hedeflerinin belirlendiği iş ve işlemler hakkındaki toplantı, 02.02.2023 tarihinde Kızılcahamam Hakimevinde gerçekleştirildi.

Toplantıya İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci, Tetkik Hakimleri Cihan İdiz, Enes Polat ve Mustafa Aytunç Özen ile İşyurtları Kurumu Büro Amirleri katıldı.

Başkan Hüsnü Gezginci’nin yapmış olduğu açılış konuşmasında, taşra ve merkez teşkilatları arasında uyumlu ve planlı çalışmalar yürütüleceği, taşra teşkilatının teklif ve taleplerinin mutlaka değerlendirileceği ve merkez teşkilat bürolarının planlama yaparken, ilgili birimler arasında ortak hedeflerin belirlenmesi gerektiği vurgulandı.

Kurumumuzca belirlenen hedefler ve yapılacak işler dahilinde yıllık planlamaların hazırlandığı toplantı, 2022 yılında gerçekleştirilen faaliyetler, 2023 yılı hedeflerinin anlatıldığı sunumlar ve bilgi paylaşımları ile devam etti.

İki oturum halinde gerçekleşen değerlendirme ve planlama toplantısı, Başkan Hüsnü Gezginci tarafından yapılan kapanış konuşması ve çekilen hatıra fotoğrafları ile sona erdi.
Fotoğraflar