İŞYURTLARI KURUMU BAŞKANINDAN MALTEPE AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Ceza İnfaz Kurumları İle Tutukevleri İşyurtları Kurumu Başkanı İhsan Özgür Çetin 18 Mart 2022 tarihinde Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünü ziyaret ederek yerinde incelemelerde bulundu.

Maltepe Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünde yangın tüpü dolum atölyesi, unlu mamuller atölyesi, mobilya, demir ve toner dolum atölyesi, satış mağazası, kafeterya ve restoran gibi hizmet sektöründeki çalışmaların yanı sıra İstanbul Anadolu Adliye Sarayında fotokopi, otopark, oto yıkama, satış mağazası ve fotoğraf işkollarında da çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kamu-Özel Sektör iş birliği faaliyetleri kapsamında kurum bünyesinde oluşturulan tesiste, plastik kalıp üretimi yaparak, elektrik malzemeleri, aydınlatma ürünleri gibi birçok malzemenin imalat ve montajı gerçekleştirilmektedir.

İşyurtları Kurumu Başkanı İhsan Özgür Çetin, Kampüs genelinde yer alan bu işyurdu atölyelerini gezerek işyurdu faaliyetleri ve hükümlülere yönelik yürütülen mesleki eğitim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Fotoğraflar