İşyurtları Kurumu Başkanından Kalecik İşyurdu Müdürlüğüne Ziyaret
İşyurtları Başkanı Sayın Hüsnü Gezginci, Tetkik Hakimleri Cihan İdiz ve Mustafa Aytunç Özen ile Şube Müdürü Celalettin Taşar ve Gıda Mühendisi Erdem Şen tarafından 21 Mart 2023 tarihinde Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirildi.
 
Kalecik Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü; süt ve süt ürünleri, kümes hayvancılığı ve tarım başta olmak üzere çeşitli iş kollarında faaliyet gösteren, modern tesis ve iş atölyeleri ile hükümlülere meslek edindirilmesi, mevcut mesleklerinin korunup geliştirilmesi ve tahliye sonrası meslek sahibi olmaları amacı doğrultusunda faaliyet göstermektedir.
 
Kurum Başkanı Hüsnü Gezginci ve beraberindeki heyet işyurdu atölyelerini ziyaret ederek üretim aşamalarını ve üretilen ürünleri yerinde inceledi.

İncelemeler kapsamında, işyurdunda üretilen ürünler, işyurdunun faaliyet kollarında meydana gelen gelişmeler ve üretim sürecindeki sorunlar analiz edilerek geleceğe yönelik çözüm önerileri ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
Fotoğraflar