FOÇA AÇIK CEZA İNFAZ KURUMU İŞYURDU MÜDÜRLÜĞÜNE BRANŞ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İşyurtları Kurumu Ar-Ge Şube Müdürlüğü tarafından çeşitli meslek alanlarına yönelik yapılan branş toplantılarına Foça’da devam edildi.

30-31 Ocak 2020 tarihlerinde Foça Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünde mobilya, döşeme, demir ve tabela işkollarına yönelik branş toplantısına İşyurtları Kurumu adına Tetkik Hakimi Fettah ÇAVUŞ,  Ar-Ge ve Tanıtım Pazarlama Şube Müdürü Menderes Çelebi, Ar-ge Uzmanları Fatih Barış ÖKTEM ve Recep Hilmi ÖZEN ve 28 atölye şefi katıldı.

Yapılan branş toplantısında, 2019 yılı faaliyet değerlendirmesi, 2020 yılı üretim ve yatırım planlaması, makine ve hammadde yeterlilik durumları, kurumlar arası koordinasyon,  atıl kapasite analizi, üretim ve pazarlamada birlikteliğin sağlanması gibi konular ele alındı.

Katılımcılar tarafından iş kollarında çalışan hükümlü sayıları, personel durumları,  makine ekipman durumları, atölye iş akış planları, son üç yıl için oluşturulan gelir gider durumları, 2019 yılında tefrişat üretimi yapılan yerler ve görselleri,  2020 yılında üretim planına alınması düşünülen işler hakkında 10 ar dakikalık sunumlar yapıldı.

Sunumların ardından Foça Açık Ceza İnfaz Kurumunda faaliyet gösteren mobilya atölyesi, tabela atölyesi, döşeme atölyesi ve demir atölyesi katılımcılar ile birlikte teknik olarak incelendi.

 

Fotoğraflar