Başkan Hüsnü Gezginci Yozgat İlindeki İşyurdu Müdürlüklerini Ziyaret Etti.
İşyurtları Kurumu Başkanı Sayın Hüsnü Gezginci 14 Ağustos 2023 tarihinde Yozgat il merkezinde bulunan işyurdu müdürlüklerinin katılımı ile Yozgat Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğünde değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
 
İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci başkanlığında gerçekleşen toplantıya Yozgat Açık Ceza İnfaz Kurumu, Yozgat 1 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu, Yozgat 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu ile Yozgat E Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüklerinin işyurdu müdürleri, idare memurları ve muhasebe yetkilileri katıldı.

Toplantıda işyurdu faaliyetlerini içerir genel bir değerlendirme yapıldıktan sonra toplantı işyurdu müdürlerinin işyurdu faaliyetlerini içerir brifingleri ile devam etti. Toplantı sonrası Başkan Gezginci, hükümlü ve tutukluların işyurdu faaliyetlerine katılımını sağlayarak onlara meslek edindirmek misyonu çerçevesinde kurulan atölyeleri yanındaki heyet ile birlikte yerinde inceledi. 

Ziyaret sonunda; Başkan Gezginci, başta işyurdu yöneticileri olmak üzere tüm personele, gayret ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 
Fotoğraflar