ANKARA’DA SOSYAL TESİS SORUMLULARINA YÖNELİK EĞİTİM PROGRAMI DÜZENLENDİ
Ceza İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumu bünyesinde faaliyet gösteren işyurdu sosyal tesis sorumlularına yönelik 31.10.2019-01.11.2019 tarihleri arasında Kızılcahamam Hakimevinde mesleki eğitim, kişisel gelişim ve uygulamada birlikteliğin sağlanması amacıyla hizmet içi eğitim programı gerçekleştirildi.

2 gün süren ve Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğ, Etkili Beden Dili ve İletişim, Uygulamalı Diksiyon, Konaklama Rezervasyonunda Dikkat Edilecek Hususlar konularını kapsayan eğitim programında 17 işyurdu sosyal tesisinden 28 katılımcı hazır bulundu.

İşyurtları Kurumu Tetkik Hâkimi Erkan Ataklı’nın açılış konuşması ile başlayan eğitim programında Ar-Ge ve Tanıtım Pazarlama Şube Müdürü Menderes Çelebi, Yönetim Hizmetleri Şube Müdürü Sultan Mehmet Han Kılıç, Ar-Ge Uzmanı Ersin Atmaca da eğitici olarak görev aldı.

Eğitim programında yer alan ders konularının yanı sıra sosyal tesislerle ilgili sorunlar ve çözüm önerilerinin de karşılıklı müzakere edildiği program oldukça verimli geçti. Program ikinci günün sonunda yapılan değerlendirme toplantısı ile sona erdi.

 
Fotoğraflar