Ankara Açık (Şaşmaz) Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü Sosyal Tesisimizde Bulunan Restoran Ve Piknik Alanları Hizmete Kaldığı Yerden Devam Ediyor
Ankara Açık (Şaşmaz) Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğüne bağlı Şaşmaz Uygulamalı Sosyal Tesisleri, 1 Eylül 2023 tarihinden itibaren yenilenen yüzüyle birlikte hizmet vermeye kaldığı yerden devam ediyor.

40.000 m² alana sahip bu özel tesis, restoran ve piknik alanları ile yaz aylarında haftada yaklaşık 1.000 kişiye; yıllık bazda ise yaklaşık 110.000 ila 130.000 kişiye hizmet vermeyi amaçlıyor. Anılan tesis içerisinde yer alan 478 m² alana sahip restoran, farklı salon seçenekleri ve rahat bir bahçe verandasıyla toplamda 180 kişiye kadar misafir kabul edebiliyor. Restoranda sunulan menü seçenekleriyle gelen ziyaretçilere lezzetli anlar yaşatılıyor. Tesisimizde restoranın yanı sıra 20.000 m² alana sahip doğa ile iç içe, ferah piknik alanlarıyla da gelen misafirlere hizmet veriliyor.

Sosyal tesis, ziyaretçilere sadece keyifli zamanlar sunmakla kalmıyor; Adalet Bakanlığı personel ve misafirlerine kaliteli hizmetler sağlarken, aynı zamanda Adalet Bakanlığının deneyimli aşçıları ve halk eğitim merkezlerinden gelen eğitmenler vasıtasıyla, hükümlülere mesleki beceriler kazandırma ve onları topluma daha etkin bir şekilde hazırlama amacıyla uygulamalı eğitimler düzenliyor.

Bu eşsiz deneyimi yaşamak ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenler, Şaşmaz Uygulamalı Sosyal Tesislerini ziyaret edebilirler.

 
Fotoğraflar