Adalet Bakan Yardımcısı Sayın Ramazan Can, İşyurtları Kızılay Satış Mağazasını Ziyaret Etti
Hükümlü ve tutukluların mesleki eğitim çalışmaları neticesinde üretmiş oldukları ürünlerin sergilendiği İşyurtları Kızılay Satış Mağazasına, Bakan Yardımcısı Sayın Ramazan Can ve beraberindeki heyet tarafından 11.08.2023 tarihinde ziyaret gerçekleştirildi.

Bakan Yardımcımıza, İşyurtları Kurumu Başkanı Hüsnü Gezginci’nin eşlik ettiği bu ziyarette, ülke genelinde faaliyet gösteren İşyurtları Satış Mağazalarının genel işleyişi ve kurumsal kimlik  çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

İşyurtları Satış Mağazasında, işyurtlarında mesleki eğitime tabi tutulan hükümlü ve tutukluların, işbaşı mesleki eğitim çalışmaları kapsamında üretmiş olduğu gıda ürünlerinden hediyelik eşyaya, tekstil ürünlerinden ayakkabıya, hazır giyimden çanta ve kemere kadar geniş ürün çeşidinin sergilendiği ve halka açık satışının yapıldığı ürünler, heyet tarafından incelenerek beğeni ile karşılandı. Bakan Yardımcısı Sayın Ramazan Can, işyurdu satış mağazalarında satışa sunulan ürünlerin kalitesinden duyduğu memnuniyetini ifade etti.

 
Fotoğraflar